Infolinia tel. 799-135-184 

Zapytaj o transport GRATIS na terenie woj. śląskiego

Montujemy Panele i Drzwi od 2004 roku 

Drzwi wejściowe do domu podkreślają charakter nieruchomości i gwarantują jej domownikom bezpieczeństwo. Muszą więc być solidne, trwałe, odporne, a przy tym estetyczne. Takie drzwi znajdziesz na gratis.net.pl. Proponujemy modele najlepszych Producentów polskich i zagranicznych. W naszej ofercie dostępne są drzwi wejściowe do domu z systemami antywłamaniowymi, a także wyposażone w nowoczesne patenty i rozwiązania ułatwiające życie. Gwarantują one doskonałą izolację termiczną i akustyczną, bezpieczeństwo i estetykę na najwyższym poziomie.

DO DOMU

Solidne i estetyczne drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne, które znajdziesz w naszym sklepie, ochronią Twoją nieruchomość przed nieproszonymi gośćmi. Będą stanowić bardzo dobrą zaporę przed gryzoniami, pajęczakami, owadami. Wyposażone w uszczelki o wysokiej szczelności oraz mające skrzydła idealnie dopasowane do ramy ościeżnicy, nie pozwalają również na przedostawanie się do wnętrza pyłków i kurzu. Funkcjonalność modeli ze sklepu gratis.net.pl podwyższa również wysoka odporność na warunki atmosferyczne i wytrzymała konstrukcja. Dzięki temu, niestraszne są im trudne warunki pogodowe i ewentualne próby sforsowania przez włamywaczy.

Drzwi zewnętrzne muszą być nie tylko praktyczne, ale i mieć walory dekoracyjne. To dlatego na gratis.net.pl przygotowaliśmy szeroki wybór stolarki. U nas możesz przebierać w kolorach, wzorach oraz stylach. Proponujemy drzwi klasyczne, drewniane, modułowe, minimalistyczne, zdobione, z przeszkleniami lub bez. Każde z nich na specjalne zamówienie, w różnych szerokościach i wysokościach, by zminimalizować ilość pracy i móc dopasować drzwi do istniejącego otworu drzwiowego, bez konieczności ingerencji w mur.

Nowoczesne drzwi wejściowe do domu, czyli kilka słów o bezpieczeństwie…

Nowoczesne drzwi wejściowe, powinny być wyposażone w szereg rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo. Skuteczną ochronę przed włamaniem zapewniają m.in. te z zamkami wielopunktowymi, wkładkami antywłamaniowymi, o wzmocnionej konstrukcji czy wyposażone w dodatkowe szyldy, osłony i płyciny.

Nie wiesz, jakie drzwi wybrać? Napisz lub zadzwoń do nas. Oferujemy fachowe doradztwo, darmowe wyceny i chętnie służymy pomocą.

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl