Infolinia tel. 799-135-184 

Zapytaj o transport GRATIS na terenie woj. śląskiego

Montujemy Panele i Drzwi od 2004 roku 

Drzwi wewnątrzklatkowe pełnią tę samą rolę, co te w domach jednorodzinnych, jednak ze względu na specyfikę budynku wielorodzinnego, muszą posiadać inne parametry. W ich przypadku mniej istotna jest odporność na warunki atmosferyczne, bardzo ważna jest natomiast doskonała izolacja akustyczna i przed przeciągami. Na stronie gratis.net.pl znajdziesz drzwi wejściowe do mieszkania spełniające te kryteria, a dodatkowo wyróżniające się wyjątkowym designem i estetyką.

DO MIESZKANIA

Gładkie czy dekorowane – wybieramy idealne drzwi wejściowe do mieszkania

Drzwi do mieszkania muszą pasować zarówno do stylistyki klatki, jak i domowego przedpokoju. Nasz asortyment to drzwi zewnętrzne drewniane i metalowe, ze żłobieniem i gładkie, mniej i bardziej wyciszone, o różnych wysokościach i szerokościach. Równie ciekawie prezentuje się kolorystyka drzwi do mieszkania: miodowy, piaskowy dąb, czarny, antracyt czy orzech, a to tylko niektóre z możliwości, jakie ci dajemy.

Funkcjonalne i praktyczne drzwi do mieszkania

Drzwi zewnętrzne do mieszkania w bloku muszą łączyć estetykę z funkcjonalnością. W naszym sklepie znajdziesz więc stolarkę wyposażoną w szereg rozwiązań ułatwiających życie i podnoszących bezpieczeństwo. Większość modeli z naszego asortymentu wyposażonych jest w wizjer, który pozwala w każdej chwili zobaczyć, co się dzieje na klatce. Ponadto, mają one również rozwiązania sprzyjające bezpieczeństwu. Popularne systemy antywłamaniowe stosowane w drzwiach zewnętrznych to m.in. wzmocniona konstrukcja, wkładki antywłamaniowe czy systemy wielopunktowe ryglowania.

Drzwi wewnątrzklatkowe z wysokim poziomem wyciszenia

W przypadku drzwi wejściowych do mieszkania w bloku, bardzo ważna jest izolacja akustyczna. W gratis.net.pl zgromadziliśmy modele, które pochwalić mogą się tą bardzo dobrą. Dźwiękoszczelne modele gwarantują, że do Twoich uszu nie będą dochodzić odgłosy z klatki, a rozmowy toczące się w domu pozostaną poza zasięgiem uszu sąsiadów.

Poznaj ofertę naszych drzwi zewnętrznych i wybierz te idealne. Nie możesz znaleźć modelu dla siebie? Skontaktuj się z nami i uzyskaj bezpłatną pomoc w zakupach.

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl