Infolinia tel. 799-135-184 

Zapytaj o transport GRATIS na terenie woj. śląskiego

Montujemy Panele i Drzwi od 2004 roku 

Drzwi wejściowe – mamy te najlepsze!

Kategoria drzwi wejściowe to w naszym sklepie zarówno te montowane na zewnętrznej części domu lub budynku, jak i te służące jako wejście do wnętrza. Wykonane z wysokiej jakości materiałów i z najwyższą starannością zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom oraz chronią przed warunkami atmosferycznymi, hałasem i niechcianymi intruzami. Nasze propozycje to także drzwi zewnętrzne wejściowe o wysokiej estetyce.

WEJŚCIOWE

Solidna konstrukcja i dobry system zamykania

Drzwi wejściowe to te najważniejsze w domu czy mieszkaniu. Muszą spełniać szereg wymagań. Te najważniejsze, a nawet więcej posiadają modele, które odnajdziesz w naszym sklepie. Przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykle bezpieczne drzwi wejściowe antywłamaniowe. Są one gwarancją ochrony domu przed zagrożeniami z zewnątrz. Grube i wykonane z wysokiej jakości materiałów poprawiają również współczynnik przenikania ciepła, tym samym zmniejszają koszty utrzymania domu. Silna konstrukcja zapewnia również perfekcyjne wygłuszenie drzwi wejściowych oraz wysoką odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne. Niestraszny jest im śnieg, deszcz, promieniowanie UV – poddane tym czynnikom przez wiele lat nie tracą swoich pierwotnych właściwości oraz wyglądu.

Drzwi, które są wizytówką domu

Drzwi wejściowe to pierwszy widoczny element budynku – widzi je każda z osób wchodząca do jego środka. Sprawia to, że estetyka jest również ważna co parametry techniczne. W naszym sklepie znajdziesz drzwi zewnętrzne o ciekawym wzornictwie. Proponujemy modele w całości wykonane z jednego materiału np. drewna lub metalu oraz te z finezyjnymi przeszkleniami czy dekorami. W naszym asortymencie nie brakuje również różnorodnych wersji kolorystycznych. Czarne? Białe? Szare? W kolorze naturalnego drewna? Drzwi w każdej z tych barw czekają na Ciebie w naszym sklepie. Dodatkowo wybierać możesz pomiędzy tymi jedno lub dwuskrzydłowymi oraz ciekawymi modelami asymetrycznymi, a także drzwiami otwierającymi się w lewą lub w prawą stronę. Większość naszych modeli otwiera się i w jedną i w drugą stronę, dzięki czemu unikniesz problemu z ościeżnicami, które również zamówisz online w naszym sklepie. 

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl